Lampy a lampičky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lampy a lampičky

Datum: 29.6.2012

Vyberte si z naší široké nabídky lamp a lampiček, nabízíme Vám stolní, stojací, dětské, exkluzivní, kancelářské a venkovní lampy a lampičky. Máme i lampové nohy a stínidla.
Lampy a lampičky jsou doplňujícím osvětlením do interiéru k hlavnímu osvětlení. Můžete si vybrat lampy a lampičky různého typu např. stolní lampy, stojací lampy, dětské lampy, kancelářské lampy, venkovní lampy, solární lampy a exkluzivní lampy. Lampy lze umístit v podstatě kamkoliv díky snadné instalaci a navíc jsou velmi praktické a plní i dekorativní funkci v bytu.

 
Stolní lampy jsou vhodným doplňkem do bytu či domu. Lampy lze velmi snadno přemístit a tím můžete proměnit svůj interiér. Nabízíme Vám velké množství tvarů a typů lamp, z kterých si určitě vyberete tu pravou lampu do Vašeho bytu.
 


Stojací lampy jsou důležitým doplňkem obývacích pokojů, kde plní funkci jak dekorativní, tak i funkční. Stojací lampu využijete při čtení na pohovce nebo v křesle. Lampu můžete  jednoduše přemístíte tam, kde je nejvíce potřeba. Z naší nabídky stojacích lamp si určitě vyberete lampu, která splní Vaše požadavky na osvětlení a navíc se může stát dominantou ve Vašem bytě.


 
Dětské lampičky jsou důležitým vybavením každého dětského pokoje. Vaše dítě můžete potěšit lampičkou s originálním tvarem. K dětské lampičce můžete vybrat do dětského pokoje i dětské osvětlení, které dotvoří celkovou atmosféru v pokojíčku.


 
Venkovní lampy dotváří celkový vzhled Vaší zahrady a okolí domu. Venkovní lampy splňují praktické i dekorativní funkci a jsou velmi odolné proti nepřízni počasí. Oživte Vaší zahradu lampami a zvyšte svojí bezpečnost v okolí domu a na zahradě.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek