Lampy a lampičky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lampy a lampičky

Datum: 29.6.2012

Vyberte si z naší široké nabídky lamp a lampiček, nabízíme Vám stolní, stojací, dětské, exkluzivní, kancelářské a venkovní lampy a lampičky. Máme i lampové nohy a stínidla.
Lampy a lampičky jsou doplňujícím osvětlením do interiéru k hlavnímu osvětlení. Můžete si vybrat lampy a lampičky různého typu např. stolní lampy, stojací lampy, dětské lampy, kancelářské lampy, venkovní lampy, solární lampy a exkluzivní lampy. Lampy lze umístit v podstatě kamkoliv díky snadné instalaci a navíc jsou velmi praktické a plní i dekorativní funkci v bytu.

 
Stolní lampy jsou vhodným doplňkem do bytu či domu. Lampy lze velmi snadno přemístit a tím můžete proměnit svůj interiér. Nabízíme Vám velké množství tvarů a typů lamp, z kterých si určitě vyberete tu pravou lampu do Vašeho bytu.
 


Stojací lampy jsou důležitým doplňkem obývacích pokojů, kde plní funkci jak dekorativní, tak i funkční. Stojací lampu využijete při čtení na pohovce nebo v křesle. Lampu můžete  jednoduše přemístíte tam, kde je nejvíce potřeba. Z naší nabídky stojacích lamp si určitě vyberete lampu, která splní Vaše požadavky na osvětlení a navíc se může stát dominantou ve Vašem bytě.


 
Dětské lampičky jsou důležitým vybavením každého dětského pokoje. Vaše dítě můžete potěšit lampičkou s originálním tvarem. K dětské lampičce můžete vybrat do dětského pokoje i dětské osvětlení, které dotvoří celkovou atmosféru v pokojíčku.


 
Venkovní lampy dotváří celkový vzhled Vaší zahrady a okolí domu. Venkovní lampy splňují praktické i dekorativní funkci a jsou velmi odolné proti nepřízni počasí. Oživte Vaší zahradu lampami a zvyšte svojí bezpečnost v okolí domu a na zahradě.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.