Pomocník při vaření: světla do kuchyně | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Pomocník při vaření: světla do kuchyně

Datum: 21.4.2011

Rozšiřte svoji kuchyň o osvětlení kuchyňské linky, lustry do kuchyně či led osvětlení.

Kuchyně je místnost, kde rodiny usedají společně ke stolu a tráví zde mnoho času. V dnešní době už nestačí umístit jen lustr do kuchyně a tím je osvětlení vyřešeno. Osvětlení do kuchyně nabízí mnoho podob ve formě lustrů, osvětlení kuchyňské linky, bodová svítidla i bodová LED světla apod.

Lustry do kuchyně je možné vybrat z mnoha designů a provedení, přisazené lustry, závěsné lustry nebo kuchyňské lustry s nastavitelnou výškou.

Jednou z nejdůležitějších míst v kuchyni je kuchyňská linka, kde se připravuje a vaří jídlo, umývá nádobí, krájí se zelenina atd. Je nutné tuto pracovní plochu vhodně osvětlit. Pro osvětlení kuchyňské linky nám poslouží zářivková svítidla a osvětlení mnoha tvarů a rozměrů, s vypínači i zásuvkami a jiným provedení. 

Dalším doplňujícím světlem do kuchyně mohou být bodová svítidla, která jsou bezpochyby velmi moderní a populární. U osvětlení lze využít velmi úsporné technologie: bodová LED světla. Bodovky můžeme umístit např. nad bar, na strop či na zeď. 


          

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek