Široká nabídka bodovek do moderního i staršího interiéru | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Široká nabídka bodovek do moderního i staršího interiéru

Datum: 23.10.2014

Bodová svítidla najdou uplatnění především v koupelně, obývacím pokoji a ložnici.

Asi obtížně byste dnes hledali domácnost, ve které by nebylo alepoň jedno bodové svítidlo. Zkrátka bodové osvětlení zažívá velký boom a v některých moderněji pojatých interiérech dokonce zcela vytlačuje klasické typy světel, jakým jsou třeba lustry.

Vedou stropní bodová svítidla

Čím je obliba bodových světel dána? Ve zkratce řečeno: nejsou prostorově náročná (ocení lidé hlavně v menších bytech), dají se natáčet do různých směrů, poskytují hodně osvětlení a jdou výborně zkombinovat s různými typy osvětlení.
Nejobvyklejší je stropní bodové osvětlení, které vlastně nahrazuje klasické lustry. Stropní bodovku doporučujeme zvláště v případech, kdy máte nízký strop. Pozor ale, když je pokoj prostorově rozsáhlejší, to je pak potřeba pořídit více bodových světel a rozmístit je tak, abyste neměli tmavé kouty. 


S LED bodovými světly ušetříte

Velmi vhodné je bodové stropní svítidlo do ložnice. Bodovky totiž můžete umístit nad postele, díky čemuž si nebudete zabírat místo na nočním stolku a navíc vám světlo bude svítit z vhodného úhlu a nebudete si stínit. Navíc velká část bodovek Globo se dělá v setu, takže budete mít stejná svítidla nad postelemi a stejná na stropě. Z naší aktuální nabídky vám můžeme například doporučit kolekce bodových světel GILLIAN nebo PARRY
Pokud chcete uspořit, rozhodně vsaďte na LED bodová světla. I ty jsou v různých sadách, například LED bodovky CLIMAX LED či FINA LED.  

Bodová světla do koupelny i obývacího pokoje

Rozhodně neprohloupíte, když si pořídíte bodovky do koupelny. Vhodné jsou zvláště k zrcadlu. Jen při výběru dejte pozor, aby svítidlo mělo dostatečnou hodnotu IP krytí, tedy bylo vhodně chráněno proti stříkající vodě. V obývacím pokoji jsou bodovky vhodné k nasvětlení soch, obrazů a pak k relaxačním koutkům. Bodovkou tak můžete nahradit klasickou lampičku. 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek