Technické osvětlení výloh a skladů | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Technické osvětlení výloh a skladů

Datum: 15.4.2013

Osvětlení výloh, skladů, kanceláří či konkrétního výrobku? Technické osvětlení vše hravě zvládne.

Mnoho z vás se možná ještě s pojmem technické osvětlení nesetkalo. Je to možná tím, že technické osvětlení není výsadou klasického obytného domu. Tam se využívá interiérové osvětlení. Technické osvětlení je oblíbeno především v obchodním průmyslu. Všude tam, kde jsou rozlehlé haly, sklady, kanceláře, různé vitríny a výlohy, se můžete setkat právě s technickým osvětlením. Klasická svítidla jsou totiž na takový prostor krátká.

Průmyslové nároky na osvětlení jsou stále větší a náročnější než dříve. Vyskytují se požadavky na moderní vyspělé a ekologické technické osvětleníTechnická svítidla by měla splňovat výkonnost a kvalitu stejně jako je to u interiérového osvětlení.

Existují samozřejmě svítidla určená na specifickou část průmyslové výroby k dosažení příjemného prostředí. Jedná - li se o velkou plochu, obvykle se využívají zářivková svítidla všech různých tvarů i barev, vhodná k osvětlení kuchyňských linek, kanceláří, jednacích místností, restaurací apod. 

K nasvícení budov, reklam, zahrady, prostor kolem domu, firem, parkovišť apod. se pak zase používají reflektorová svítidla. Úsporné nebo halogenové reflektory s krytím IP44 s možností zabudovaného čidla jsou vhodné tam, kde je potřeba svítit jen tehdy, kdy potřebujete.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek