0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Technické osvětlení výloh a skladů

Poradna
Odpověděl:
Monika

Odpověď:

Osvětlení výloh, skladů, kanceláří či konkrétního výrobku? Technické osvětlení vše hravě zvládne.

Mnoho z vás se možná ještě s pojmem technické osvětlení nesetkalo. Je to možná tím, že technické osvětlení není výsadou klasického obytného domu. Tam se využívá interiérové osvětlení. Technické osvětlení je oblíbeno především v obchodním průmyslu. Všude tam, kde jsou rozlehlé haly, sklady, kanceláře, různé vitríny a výlohy, se můžete setkat právě s technickým osvětlením. Klasická svítidla jsou totiž na takový prostor krátká.

Průmyslové nároky na osvětlení jsou stále větší a náročnější než dříve. Vyskytují se požadavky na moderní vyspělé a ekologické technické osvětleníTechnická svítidla by měla splňovat výkonnost a kvalitu stejně jako je to u interiérového osvětlení.

Existují samozřejmě svítidla určená na specifickou část průmyslové výroby k dosažení příjemného prostředí. Jedná - li se o velkou plochu, obvykle se využívají zářivková svítidla všech různých tvarů i barev, vhodná k osvětlení kuchyňských linek, kanceláří, jednacích místností, restaurací apod. 

K nasvícení budov, reklam, zahrady, prostor kolem domu, firem, parkovišť apod. se pak zase používají reflektorová svítidla. Úsporné nebo halogenové reflektory s krytím IP44 s možností zabudovaného čidla jsou vhodné tam, kde je potřeba svítit jen tehdy, kdy potřebujete.

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.