Zářivkové osvětlení nejrůznějšího využití | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Zářivkové osvětlení nejrůznějšího využití

Datum: 26.11.2011

Sháníte svítidla spíše technického charakteru? Pak zářivkové osvětlení je tou správnou volbou.

Pokud hledáte vhodné osvětlení pro Vaši garáž, chodbu, sklep a jiné průmyslové stavby a prostory, pak zářivková svítidla jsou ta pravá. Jejich využití je možné i v různých výrobních a sportovních halách, dílnách či areálech. Své uplatnění si však najdou i jako osvětlení v nemocnicích, školách či v kancelářích.

Zářivkové osvětlení je velmi vyhledávané a to nejen pro svoje široké využití ale zejména pro nízkou spotřebu energie, dlouhou životnost a vysoký výkon. To, díky čemuž jsou zářivková svítidla tak často využívána je díky odolnosti vůči prachu, vlhkosti a nárazům. Tento typ svítidel nás dnes již provází téměř na každém kroku, jelikož i venkovní, pouliční svítidla jsou osazena zářivkovým zdrojem.

Zářivková svítidla lze vybírat z nejrůznějších druhů odstínu světla, také z mnoha tvarů a provedení svítidel. Zářivkové osvětlení je tedy možné pořídit jako přisazené svítidlo, závěsné ale i jako svítidlo do podhledů.

Dominujícími zářivkovými svítidly, v dnešní době populárním článkem osvětlovací techniky, jsou zejména tzv.podlinky, kuchyňské zářivky a zářivkové osvětlení do kanceláří. Svítidla jsou většinou osazena zářivkou T8 a nyní novějším a úspornějším řešením jsou zářivky T5.

Seznamte se osobně i Vy s technickými, kuchyňskými ale i kancelářskými zářivkovými svítidly.

                

       
    Zářivkové svítidlo CLAUDIA 218                       Lustr OFINNA                    Zářivkové svítidlo MARTA 110

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek