Zavádíme energetické štítky u svítidel | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Zavádíme energetické štítky u svítidel

Datum: 10.2.2014

Sledujeme všechna nová nařízení a směrnice. Proto nás nemohla minout ta nejnovější, týkající se energetických štítků u svítidel.

Sledujeme všechna nová nařízení a směrnice. Proto nás nemohla minout ta nejnovější, týkající se energetických štítků u svítidel.

Jako první prošli změnou energetické štítky praček, chladniček a myček. Nyní se pozornost přesunula na oblast světelných zdrojů. Na základě přijatého nařízení EU č. 874/2012 budeme mít energetické štítky nejen pro nesměrové světelné zdroje jako doposud, ale také pro směrové světelné zdroje a pro svítidla. Další změnou budou dvě nové energetické třídy A+ a A++.

Co však potěší především vás – naše zákazníky, je povinnost označovat štítkem i svítidla. Štítek např. na lampičce či lustru vás tak bude informovat o energetické náročnosti provozu a energetické třídě světelného zdroje použitého při prodeji svítidla.

Momentálně jsou energetické štítky ve fázi přípravy a nasazování. Komplet k zobrazení u všech svítidel, kterých se nařízení týká, budou štítky až od 1. 3. 2014.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek