Nový skladový systém již úspěšně běží a my opět expedujeme rychlostí, na jakou jste u nás zvyklí. Omlouváme se za předešlé zpoždění. Více info zde.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Obývák a ložnice - Gea Luce

Vendor 9
/ImgGalery/Img1/Znacky/BRILAGI_logo_2021_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/rabalux_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/osram_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/GLOBO_logo_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/LOGO_LUXERA_LIGHTING-GOLD-BLACK_03.png

Nejprodávanější

Akce

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Slevy týdne

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nejprohlíženější

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nové zboží

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategorie

Moderní osvětlení do obýváku a ložnice – světla a svítidla do každého obýváku a ložnice


Zařizujete si obývák nebo ložnici a přemýšlíte, jaké osvětlení zvolit? Mezi nejpopulárnější světlo do obýváku a ložnice se řadí lustr, který dodá místnosti nádech elegance a plní roli kvalitního funkčního osvětlení celé místnosti. Pro moderní osvětlení obývacího pokoje a ložnice můžete zvolit křišťálové lustry, vitrážové lustry nebo designové lustry, které jen tak u někoho neuvidíte.


Stolní nebo stojací lampa


Jelikož v ložnici či obýváku člověk často odpočívá nebo čte, je dobré místnost vybavit také stolním světlem – zejména světlo do ložnice na čtení ocení opravdu každý. Vybírat můžete jak z klasických stolních lamp, tak jako zajímavé světlo do obývacího pokoje nebo ložnice poslouží designová stojací lampa, která se bude nejlépe vyjímat v tmavých nevyužitých koutech. Uvidíte, jak toto osvětlení v obývacím pokoji nebo ložnici promění celou místnost.


Moderní světla do obývacího pokoje a ložnice


Velmi populární jako osvětlení do obývacího pokoje nebo ložnice jsou svítící nápisy a dekorace. Toto luxusní osvětlení do obýváku a ložnice zabírá svoje místo nejčastěji na poličce nebo stolku. Vzhledem k jeho velikosti a svítivosti je jeho funkce spíše zajímavá dekorace než funkční osvětlení celé místnosti.


Mezi další svítidla a světla do obývacího pokoje a ložnice řadíme nástěnná svítidla, bodovky, obrazová svítidla, podhledová bodová svítidla, zářivky nebo stropní svítidla. K dispozici je mnoho designů, tvarů, barev a provedení, takže si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i