Petrolejové lampy a vonné oleje | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie
Doprava zdarma KATEGORIE banner

Petrolejové lampy a vonné oleje

Nemazat

Zboží je ihned k odesláníZboží můžete vrátit do 14 dnů

  • Barva
  • Materiál
  • Výrobce
  • Dostupnost

Barva

Ostatní značky
měděná (1)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Materiál

Ostatní značky
kov (1)
sklo (1)
Filtr materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtněte políčko „sklo“.

Výrobce

Doporučujeme
Prezent (1)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Petrolejové lampy

Petrolejová lampa je takové svítidlo, které nám může posloužit kdykoliv a kdekoliv...

celý článek
Petrolejové lampy slouží jako náhradní zdroj světla. Často jsou používané na terase, v altánu, zkrátka v místech, kde není přivedena elektřina. Jejich moderní alternativou jsou solární lampy.

Z knotových petrolejových lamp jsou nejpoužívanější plechové typy. Spaliny nad vrcholkem nedosahují příliš vysoké teploty, takže lampu můžete bez obav zavěsit i pod dřevěný strop či na trám. Petrolejka je dostatečně stabilní, můžete s ní svítit ve větru i v dešti. Pokud nebudete mít knot příliš vysunutý, aby se vám petrolej zbytečně nevypařoval, můžete mít toto starodávné romantické osvětlení nachystané v pohotovosti celý rok a kdykoli bude připravené posloužit.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.