0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Připravte se na jaro!

Aktuality a oznámení

Lucie

Po zimě vždy netrpělivě očekávané jaro, sluníčko a příjemné oteplení jsou téměř za dveřmi, zahrady se opět zazelenají, rozkvetou a jarní úpravy na sebe nenechají dlouho čekat. Exteriér tak při této přiležitosti můžete vylepšit, inovovat nebo zdokonalit a my vám poradíme, jak toho co nejlépe dosáhnout pomocí venkovního osvětlení.

Máte na vše řádně posvíceno?

Pokud máte pocit, že jsou váš dům a jeho okolí za tmy nedostatečně osvětlené nebo zahradě chybí nějaký zajímavý prvek k oživení, nezoufejte. Tyto nedostatky vám pomůže vyřešit vhodně zvolené venkovní osvětlení, které kromě stránky praktické a dekorativní může zastat i funkci bezpečnostní. Záleží pouze na vašich představách, očekávání a umístění daného svítidla. 

Kam a jaký typ svítidla zvolit?

Na příjezdovou cestu se mohou hodit nájezdová svítidla, k brance, domu či vchodovým dveřím svítidla nástěnná, k osvětlení chodníčku kupříkladu stojací lampy nebo solární svítidla, altánek může zdobit dekorační závěsná lampa či lustr
Efektně posvítit na jezírka nebo různé předměty a plochy, na které chcete za tmy upozornit, zvýraznit je nebo se jimi prostě jen sami pokochat, mohou reflektory a bodová svítidla
Vybírat tak můžete z široké nabídky klasických, solárních i LED svítidel, nezapomeňte však i na výběr vhodného světelného zdroje.
 
Šikovně umístěné osvětlení dokáže divy a z vaší zahrady může být rázem i za tmy hotový ráj a pastva pro oči. Vaše dílo si poté můžete užívat nejen vy, ale i vaše okolí.  

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Doporučené produkty

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.