0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Black Friday

Akce a Výprodeje

Michaela

Black Friday nebo-li Černý pátek je dnem velkých slev a výprodejů, který startuje nákupní horečku. Pojďme do toho společně!

Víkend neuvěřitelně výhodných nákupů právě začíná!

Black Friday s výraznými slevami na sortiment na našem e-shopu startuje ve středu 27. 11. 2019 a potrvá až do pondělí 2. 12. 2019 včetně!
 
Nenechte si proto ujít tuto skvělou příležitost. 
  
  
Díky široké nabídce svítidel a osvětlení můžete vybavit Váš interiér i exteriér od základu. Od žárovky, přes praktická, moderní i víceúčelová svítidla různých materiálů, designů a stylů, až po například luxusní křišťálové lustry či vychytávky nejmodernějších technologií v podobě efektních LED pásek či sofistikovaného inteligentního osvětlení.
 
Na nic nečekejte a získejte pro sebe za zlomek původní ceny ty nejlepší kousky, které Vám budou nejen příjemnou připomínkou na bezkonkurenční nákup na našem e-shopu, ale především výjimečnou a nepostradatelnou součástí Vašeho domova.

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr