0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Možnost výměny nevhodného dárku

Aktuality a oznámení

Monika

Obáváte se, že se pod stromečkem sejdou tři stejné dárky? Nebo že se svým výběrem netrefíte do vkusu a dárek se nebude líbit? S nákupem vánočních dárků v našem e-shopu Svět-svítidel.cz tato starost zcela odpadá. Všechny nevhodné dárky můžete v našem e-shopu bez potíží vyměnit za ty správné nebo snadno vrátit.

KDY TATO AKCE PLATÍ?

Možnost vrácení či výměny dárku platí na veškeré zboží, které zakoupíte v termínu 1. prosince – 31. prosince 2019. Zboží zakoupené v tomto časovém rozmezí lze vrátit či vyměnit až do 31. ledna 2020.
 

JAK TO FUNGUJE?

Službu možnost vrácení nevhodného dárku získáte ke všem objednávkám ve výše uvedeném období automaticky a bezplatně, není potřeba ji k objednávce nijak přidávat. Pokud se rozhodnete zboží vrátit a využít tak této služby, můžete tak učinit prostřednictvím České pošty či PPL, nebo osobně na pobočce v Blansku a to nejpozději do 31. ledna 2020. Při vracení zboží, prosím, využijte formulář Odstoupení od smlouvy.
 
Vrácené zboží musí být v originálním obalu, včetně všech součástí a příslušenství, nepoškozené a nepoužité spolu s nákupní fakturou. Platba Vám bude vrácena zpět na bankovní účet. Možnost vrácení zboží/peněz platí pouze pro zákazníky spotřebitele (neuváděli jste v objednávce IČ ani DIČ).
 
Užijte si bezstarostné a pohodlné předvánoční nákupy online s garancí spokojenosti obdarovaného. U nás je to zcela bez rizika. 
 
 

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr