0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Reflektory pro bezpečné svícení

Venkovní osvětlení domu

Monika

Rádi byste osvětlili větší venkovní prostory či průmyslové haly? Co takhle reflektory!

Kvalitní venkovní svícení

Jestliže potřebujete osvětlit větší venkovní či různé průmyslové prostory, jednou z nejlepších možností je použít kvalitní reflektory. Mohou sloužit také pro domácnosti, a to například na zahradách, kdy je oceníte nejvíce při práci či podobných činnostech. Svoji oblíbenost získaly nejen kvůli kvalitnímu svícení, ale také díky tomu, že jsou velmi odolné. To jak vůči vlhku, tak také vůči ostatním povětrnostním vlivům. Jejich další velkou výhodou je to, že jsou nárazuvzdorné. Při práci na různých staveništích či stavbách jsou tedy právě reflektory to pravé. Z toho také vyplývá, že mají velmi dlouhou životnost. Pokud se tedy rozhodnete pro jejich pořízení, věřte, že vám budou sloužit velmi dlouhou dobu. Často se s nimi můžete setkat také na sportovištích či sjezdovkách. Pokud potřebujete právě vy takový prostor osvětlit, vsaďte s jistotou na reflektor.
null               null

Druhy reflektorů

Mezi starší typy reflektorů patří jistě reflektory halogenové. Dá se říci, že jsou předchůdci LED reflektorů, které jsou dnes nejvíce vyhledávané, co se tohoto typu osvětlení týče. Halogenové reflektory se během provozu více zahřívají. Právě kvůli tomu je nutné při jejich manipulaci dbát na bezpečnostní předpisy. Mají však dlouhou výdrž a také vysoký stupeň podsvícení. Manipulace s nimi je velmi snadná.
null
Dnes velmi oblíbenými jsou LED reflektory. Dá se říci, že je to náhrada zastaralejších halogenových reflektorů. Oproti nim mají mnoho výhod. Mají velmi dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Pokud budeme mluvit o stejné svítivosti, mají mnohem menší spotřebu energie. Jsou tedy bezpochyby úspornější. Dále je potřeba zmínit fakt, že nejsou náchylné na časté spínaní. LED reflektory jsou tedy velmi vhodné i pro senzorové spínání. Jakmile se zapnou, svítí okamžitě na 100 % svého výkonu.
 
Jestliže tedy nyní vybíráte ten nejvhodnější reflektor, je důležité také vědět, jakou barvu světla byste rádi měli. Jistě záleží na tom, kam budete reflektor chtít umístit a také na tom, co je přímo vám nejpříjemnější. Na výběr máte klasické na manuální zapnutí nebo reflektory s čidlem, které se rozsvítí, jakmile zaznamenají pohyb.
  
Nemůžeme však zapomenout ani na reflektory solární. Ty se nabíjí pomocí slunečního záření. Jsou tedy vhodné například k orientaci na zahradě nebo mohou vypadat příjemně třeba u bazénu, při venkovním posezení, při grilování či sklence něčeho dobrého. Jejich nespornou výhodou je to, že jejich provoz nic nestojí.
 
V nabídce jsou také různé tvary, velikosti či barvy. Stačí si tedy vybrat ten, který se pro vaše účely hodí nejvíce a nejlépe.
 

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr