0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Šetřete s LED osvětlením

Aktuality a oznámení

Michaela

Neradi vyhazujete peníze oknem? Již to nedělejte. Pořiďte si LED osvětlení, se kterým ušetříte.

Moderní LED technologie

Jdete rádi s dobou a máte radost z každé ušetřené koruny? Doma nepřetápíte, snažíte se hlídat si spotřebu elektrické energie a stále ne a ne docílit toho, aby se vám nějaká ta finanční částka vrátila v ročním zúčtování zpět? Nejspíš tedy stále děláte něco špatně. Nevíte? Tak vám tedy poradíme. Jestliže byste rádi viděli položku na vašem účtu, kde vám za elektřinu něco vrací, krokem, jak toho docílit, je pořídit si spotřebiče s LED technologií. Začít můžete u svítidel. Ano, i zde s touto moderní LED technologií můžete na provozních nákladech ušetřit nezanedbatelnou částku. Stačí si pořídit LED svítidla s již zabudovanými LED moduly nebo jednoduše LED žárovky. Ať již nová LED svítidla či LED žárovky, obojí mají nespočet výhod, ke kterým nepatří pouze ušetřené peníze.
LED svítidla jsou stále oblíbenější. Mnozí z vás již většinu svých klasických zdrojů vyměnila za LED či rovnou pořídila nové LED svítidla. Pokud k nim však zatím nepatříte, je na čase to napravit a poznat jejich výhody. 
null 
 

Nejen úspora nákladů vás potěší

Jak jsme již zmínili výše, LED svítidla jsou velmi úsporná. Oproti klasickým svítidlům mají ty LED však také mnoho dalších výhod. Můžete si vybrat také barvu světla, která se vám líbí a kterou byste rádi měli určitou místnost osvětlenou. Samozřejmě také nemůžeme zapomenout na velmi dlouhou životnost, která může být v rozmezí desítek tisíc provozních hodin. A pokud potřebujete svítidlo k osvětlení citlivějších materiálů či potravin, můžete si být jisti, že i zde neuděláte chybu. Nevyzařují totiž infračervené, ultrafialové ani tepelné záření. Jsou tedy skutečně bezpečná i v těch nejcitlivějších prostorách.
null 

LED osvětlení do každé místnosti

LED svítidla využijete v každé místnosti vašeho domu či bytu. I když z počátku nemusíte věřit, že s LED svítidly ušetříte, věřte, že tomu tak skutečně je. Do kuchyně například můžete umístit LED pásek pod kuchyňskou linku. Jeho montáž je velmi jednoduchá a výsledný efekt vypadá skvěle. LED pásky však najdou uplatnění nejen tam. Osvětlit vám mohou také obývací stěnu či jiná místa ve vašem domě. Dále si můžete vybrat ze široké nabídky stropních, nástěnných svítidel či bodovek, a to do vaší ložnice, obýváku či dětského pokoje. Krom toho také různé LED lampy, které najdou svoje uplatnění snad v každém koutku, na každém pracovním stole či nočním stolku. S LED svítidly můžete také osvětlit i venkovní prostory
null 
Pokud jste doposud nevěřili, že je možné s LED svítidly ušetřit, nyní již můžete. Vyměňte tedy ty klasické za LED co nejdříve a sami uvidíte, že vám uspoří nemalé peníze, kterými si můžete přispět na vaši rodinnou dovolenou či si koupit něco hezkého na sebe.

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Podobné články

Jaký vybrat LED reflektor? Exteriér
Jaký LED pásek do kuchyně? Kuchyňské osvětlení
Jak zapojit LED pásky? Poradna
Kolik ušetříte s LED žárovkami? Mohlo by Vás zajímat

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.