Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Místnosti - Fischer & Honsel

Nejprodávanější

Slevy týdne

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nové zboží

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategorie

Světla a světýlka do každého místnosti – je libo do kuchyně, obýváku nebo třeba koupelny?


Přemýšlíte, jaké osvětlení místností bude pro vás to nejvhodnější? Připravili jsme si pro vás rozdělení osvětlení podle místností, jelikož každá místnost je specifická, a ne každé světlo je vhodné do každého pokoje.


Osvětlení do kuchyně


Každá hospodyňka nám dá jistě za pravdu, že správně nasvícená kuchyňská linka je základem každého kulinářského zážitku. Jaké ale zvolit osvětlení této místnosti? V posledních letech se nejčastěji využívá LED osvětlení kuchyňské linky, kdy jsou zajímavá jak klasická LED podlinková svítidla, tak moderní LED pásky, které nejsou téměř vidět. Pokud hledáte osvětlení nad jídelní stůl, populární jsou moderní kuchyňské lustry, které dotvoří celkovou atmosféru kuchyně a jídelny.


Osvětlení do koupelny


Světla do místnosti, pokud se jedná o koupelnu, nesmíme podceňovat. V koupelně trávíme mnoho času a správně nasvícené zrcadlo je velmi důležité. V naší nabídce máme proto nejen osvětlení nad zrcadla, ale také podsvícená zrcadla. Jelikož jsou dnešním trendem velké koupelny, nesmíme zapomínat také na stropní nebo nástěnná svítidla.


Pokud hledáte osvětlení jiných obytných místností, můžeme vám doporučit světlo do dětského pokojíčku, obývacího pokoje, ložnice nebo také pracovny. Pokud hledáte světla do opravdu velké místnosti, zkuste se podívat na průmyslové osvětlení. Nesmíme zapomenout také na garáž, sklep či chodbu a schodiště, neboť osvětlení všech místností je velmi důležité.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i