Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Koupelnová svítidla, osvětlení do koupelny - LED technologie

Vendor 5
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Vyberte si to pravé koupelnové světlo – všechna světla do koupelny na jednom místě


Koupelnové osvětlení je důležitou součástí zařizování interiéru, jelikož v koupelně se holíme, češeme, malujeme, ...zkrátka děláme činnosti, na které je potřeba pořádně vidět. Proto zvolte takové koupelnové svítidlo, které díky svému tvaru dokáže poskytnout jasné rozptýlené světlo po celé místnosti a zajistí vám, že na sebe krásně uvidíte.


Bude stačit jedno světlo v koupelně?


Dnes jsou trendem velké prostorné koupelny, které vyžadují více osvětlení. Proto je důležité naistalovat svítidla do koupelny ve větším množstvím a zaměřit se na jejich pozici, aby osvětlení koupelny bylo rovnoměrné. Vybírat můžete mezi stropním osvětlením, bodovkou či nástěnným koupelnovým svítidlem. Na výběr naleznete množství designů, díky čemuž dostane osvětlení v koupelně úplně jiný rozměr.


Osvětlení do koupelny nad zrcadlo nebo jako součást zrcadla?


Samostatnou skupinou osvětlení do koupelen je pak koupelnové osvětlení nad zrcadlo, které samozřejmě stejně tak dobře můžete umístit i nad vanu či sprchový kout. Pokud hledáte moderní světlo do koupelny, jistě vás zaujme podsvícené zrcadlo, které má světlo v sobě již zabudováno – jedná se tak o designový kousek, který jen tak u někoho neuvidíte.


Potřebujete pomoct s výběrem světla do koupelen?


Pokud nevíte, kam můžete koupelnové světlo umístit tak, aby to bylo bezpečné, přečtěte si článek o bezpečnostních zónách. Dozvíte se v něm především, že při výběru koupelnového osvětlení je důležitou vlastností IP krytí, které určuje odolnost svítidla vůči vniknutí cizího tělesa a kapaliny. Dále vám v naší poradně poradíme, jak vybrat světlo do koupelny či jaké světlo do koupelny bude nejlepší nad zrcadlo.


Nejenom, že v našem e-shopu najdete desítky a desítky nejrůznějších vhodných světel do koupelny, všechna také ale splňují přísné bezpečnostní normy.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i