Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Kuchyňské osvětlení

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější
Pro tuto kombinaci filtrování nemáme žádné produkty.
Upravte prosím filtrace nebo zkuste vyhledávání.

Popis kategorie

Vyberte si kuchyňské osvětlení nebo světlo nad jídelní stůl – velký výběr na jednom místě


Již v minulosti si většina zákazníků kupovala jako dominantní světlo do kuchyně lustr a tento trend stále převažuje. Toto kuchyňské svítidlo představuje v současnosti moderní osvětlení do kuchyně, které místnost nejen nádherně nasvítí, ale také ji oživí díky množství různých provedení – nejen na stahovačce, ale i na lanku. Některé typy dokonce využívají moderní technologii, díky které můžeme tato světla do kuchyně souhrnně nazývat jako LED osvětlení do kuchyně.


Jak osvětlení v kuchyni doplnit?


Ať si již vyberete jakýkoliv typ lustru nebo závěsného osvětlení, pamatujte, že pouze s jedním světlem do kuchyně nebo jídelny si nevystačíte. Je důležité také pořádně osvětlit pracovní plochu, aby vám šlo ještě snadněji vařit výborné pokrmy. A jaké že je vhodné světlo pod kuchyňskou linku? Nejčastěji zákazníci vybírají zářivky – konkrétně zářivkové trubice, ale oblíbené jsou i LED pásky nebo několik bodovek vedle sebe, které se často používají jako osvětlení moderní kuchyně.


Designová světla nejen v kuchyni


V našem e-shopu vyberete osvětlení kuchyně ve výborné kvalitě, a navíc za nízké ceny. Pokud máte kuchyň spojenou s obývacím pokojem a rádi byste měli kuchyňská svítidla sladěná s těmi v obývacím pokoji, doporučujeme osvětlení vybírat podle jednotlivých kolekcí, výrobce či materiálu. Velmi žádaná jsou nyní designová svítidla, která se vyrábějí v různých barvách i tvarech, díky čemuž dokážou dodat každé místnosti úplně jiný rozměr.


Pokud stále nevíte, jaké vybrat osvětlení do kuchyně či které kuchyňské světlo doplní nejlépe váš interiér, podívejte se na naši poradnu. Najdete zde mnoho inspirace nejen na svítidla do kuchyně, ale také do jiných místností.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i