Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Stojací lampy - Zambelis

Vendor 9
  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Luxusní stojanové a stojací lampy do obýváku či ložnice


Stojací lampy, jinak nazývané podlahové či stojanové lampy, patří mezi nedílnou součást osvětlení obývacího pokoje – kromě obýváku je můžete ale využít i do ostatních místností. Kromě klasických lamp stojacích s jedním světelným zdrojem můžete zvolit lampu vybavenou boční lampičkou, která může sloužit i jako stojací lampa na čtení.


Stmívatelné stojací lampy


Oblíbeným typem jsou i lampy stmívatelné, které jsou buď vybaveny stmívačem přímo na lampě nebo mají stmívač externí. Mohou být i na dálkové ovládání. Často se s nimi můžete setkat i pod pojmenováním stojací lampy s regulátorem osvětlení.


Co letí mezi stojacími pokojovými lampami?


V současnosti zažívají podlahové lampy svou renesanci a oblíbené jsou designové kousky v severském stylu, jimž dominuje dřevo a syté barvy. Retro vzhled mají i lampy s úpravou v barvě mědi či bronzu. Praktické jsou směrovatelné, bodové lampy, jimiž lze nasvítit různé kouty místnosti. Samozřejmostí u moderních stojacích lamp je možnost výběru mezi klasickými žárovkami či LED osvětlením.


V našem e-shopu najdete levné pokojové lampy i stojací lampy, navíc v mnoha designech a barevných provedeních – k dispozici jsou moderní stojací lampy černé, bílé, zlaté nebo pestrobarevné stojací lampy pro děti.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i