Barevný svět dětských svítidel | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Barevný svět dětských svítidel

Datum: 9.8.2010

Nevíte jak osvětlit dětský pokojík pro Vaše děti? V tomto článku Vám rádi poradíme.

Svítidla do dětských pokojů jsou důležitou oblastí osvětlení interiéru. Dětská svítidla na první pohled poznáme podle pestrých barev a způsobu zpracování. V nabídce jsou připravena svítidla pro děti s širokou škálou motivů. Dětská svítidla svými tvary postaviček a zvířátek nebo barevnými a hravými vzory dokážou ozdobit každý dětský pokoj. Dětská svítidla by měla vytvářet útulné a harmonické prostředí pro Vaše děti.

Dětská svítidla se střídají zároveň i s věkem dítěte. Pro děti předškolního věku nabízíme dětské lustry a stropní svítidla, které zajistí rovnoměrné rozptýlení světla po interiéru dětského pokoje. Bodová svítidla zase ocení větší děti, které potřebují jasné světlo na pracovním stole. Dětská bodová svítidla najdou své uplatnění i jako celkové osvětlení dětského pokoje. Vybírat můžete nejen mezi lustry, stropními svítidly a bodovými svítidly, ale také mezi nástěnnými svítidly a lampičkami.

Dětská svítidla jsou vyrobena z materiálů odolných proti nárazům a jsou také izolována, aby se zamezilo zranění dětí elektrickým proudem. Dětská svítidla jsou navrhována odborníky, kteří kladou důraz nejen na špičkovou technickou kvalitu, ale také na bezpečnost dětí.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.