0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Designová svítidla pro moderně zařízený dům

Osvětlení interiéru

Monika

Pokud máte moderně zařízený interiér, bude se Vám jistě skvěle hodit některé designové svítidlo z naší petré nabídky!

Mnoho z Vás má jistě zařízený byt či dům v moderním stylu. Pokud máte tento styl rádi také Vy, neměla by Vám zde chybět designová svítidla, která pozvednou celkový dojem vašeho moderního interiéru. Tato designová svítidla si v poslední době také velmi oblíbili architekti, kteří samozřejmě vědí, že designová svítidla jsou k modernímu vybavení to pravé, dokonce i to nejlepší. Můžete si samozřejmě vybrat takové typy svítidel, aby jejich kombinace působila příjemně a tvořila zajímavý celek.
 
Jako první samozřejmě stojí za zmínku designové lustry. Tato svítidla bývají obvykle dominantním osvětlením každé místnosti, nejčastěji obývacího pokoje, kterého si snad ani nelze nepovšimnout. Designové lustry jsou zajímavé nejen svými tvary, ale také svým celkovým vzhledem, který tvoří opravdu velmi kvalitní materiály, ze kterých jsou designové lustry vyrobeny, tím jsou míněny nejčastěji chrom, křišťál či sklo.
 
Dalšími velmi zajímavými svítidly jsou designová bodová svítidla. Tato svítidla jsou mnohdy zajímavé svou jednoduchostí, ale také svým moderním vzhledem, což se samozřejmě u těchto svítidel nevylučuje, ba naopak. Na tato designová bodová svítidla jsou používány rovněž tyto velmi kvalitní materiály, který i bodovým svítidlům dodají ten správný vzhled, který od designových svítidel očekáváte.
 
Zapomenout bychom neměli samozřejmě ani na designové lampy. Ať už potřebujete lampy stolní či stojací, můžete si být jisti, že je u nás v tomto designovém pojetí najdete. Neměly byste na ně zapomínat už proto, že jsou velmi důležitou součástí Vašeho doplňkového osvětlení.
 
Pokud navštívíte naši nabídku designových svítidel, najdete tu samozřejmě i další designová svítidla, která můžete kombinovat jak jen je libo!!!

           

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.