0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Designová svítidla do moderního domu

Osvětlení interiéru

Michaela

Pokud máte moderně zařízený dům či byt, bude se do Vašeho interiéru nejlépe hodit některé z moderních svítidel.

Do různých typů interiérů se hodí různá svítidla. Pokud máte doma moderní nábytek, budou se Vám sem nejlépe hodit svítidla designová. Velmi kvalitní a zajímavé materiály, ze kterých jsou designová svítidla vyrobena zajišťují opravdu krásný celkový dojem. Některá designová svítidla mají opravdu zajímavé a nevšední tvary, které nadchnou jistě nejen Vás. Naši nabídku designových svítidel jsme samozřejmě připravili tak, abyste si mohli různá svítidla k sobě nakombinovat a nainstalovat do jedné místnosti s tím, že Vám k sobě bude vše skvěle ladit. Najdete tu designová svítidla jednoduššího vzhledu, až po opravdu zajímavé kousky.
 
Designové lustry
Není snad žádná domácnost, kde by hlavní osvětlení netvořil lustr. Pokud máte moderně zařízený byt, je pro Vás nejlepší variantou pořídit si jako hlavní osvětlení designový lustr. Věřte, že tento designový lustr se jistě stane středem místnosti a opravdu nepřehlédnutelným doplňkem, který Vám celou místnost doslova prozáří.
 
Designová bodová svítidla
Designové bodovky mají jednodušší provedení, to ale nic nemění na tom, že jejich vzhled je, stejně jako u ostatních designových svítidel velmi zajímavý a vkusný. Designová bodová svítidla se mohou stát skvělým doplňkovým svítidlem, které můžete rovněž použít do různých chodeb či do jiných prostor a všude Vám bude skvěle plnit svůj účel osvětlení a rovněž funkci designového prvku.
 
Naše nabídka designového osvětlení však skýtá ještě další typy designových svítidel, které Vám vždy vytvoří skvělý celek sladěný s nábytkem a ostatními prvky ve Vašem domě či bytě. Stačí si otevřít kategorii designová svítidla, kde naleznete naši kompletní nabídku těchto svítidel

         

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.