Dětská svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Dětská svítidla

Datum: 12.7.2012

Vyberte si z naší široké nabídky dětských svítidel a vybavte svým dětem pokojíček kvalitními svítidly od nás.

Dětská svítidla musí splňovat nejvyšší nároky na osvětlení a bezpečnost. Svítidla jsou vyrobená z kvalitních a nezávadných materiálů, aby Vaše dítě nepřišlo k úrazu. V naší široké nabídce najdete dětské lustry, dětská stropní svítidla, dětské bodovky, dětské lampy a lampičky a dětská nástěnná svítidla. Dětská svítidla se v dětském pokoji s přibývajícím věkem dítěte obměňují, aby osvětlení splňovalo nároky dítěte. Hlavním osvětlením v dětském pokoji by mělo být stropní svítidlo nebo dětský lustr, který bude vyhovující pro osvětlení celého pokoje a Vaše dítě, tak bude mít dostatek světla pro hraní. Lampičky budou vhodné k doplnění osvětlení psacího stolu.
 
              
Dětské lustry
Dětský lustr by měl být základním prvkem osvětlení každého dětského pokojíčku, protože je dostatečným zdrojem světla pro osvětlení pokoje. Vyberte si z naší široké nabídky dětských lustrů a oživte tak pokojíček Vašeho dítěte.

         

Dětská stropní svítidla
Dětská stropní svítidla jsou vyhledávána pro svou pestrobarevnost a různé tvary dětských motivů. Vaše dítě bude nadšené ze stropního svítidla ve tvaru sluníčka, motýla nebo měsíce.

         

Dětské bodovky
Dětské bodovky jsou vhodným doplněním centrálního osvětlení. Jsou velmi oblíbená pro své zpracování, tvar a pestrou škálou barev. Dětské bodovky naleznou své uplatnění při psaní školních úkolů u psacího stolu nebo se dají umístit nad postel ke čtení.
 
         

Dětské lampy a lampičky
Dětské lampičky jsou s dětskými lustry nejdůležitějším osvětlením dětského pokoje a v žádném pokojíčku by neměly chybět. U lampiček je proto kladen velký důraz na jejich zpracování, design a správnou funkčnost a bezpečnost. Naše dětské lampičky jsou velmi šetrné na zrak Vašich dětí.


                        

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.