Dětská svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Dětská svítidla

Datum: 20.10.2013

Vyberte kvalitní a designově perfektní svítidla pro Vaše ratolesti.

Dětská fantazie je velmi rozmanitá plná barev, zvířátek a pohádkových bytostí. Jejich přání je proto takové, aby dětský pokojíček odpíval jejich představám a cítili se v něm tak příjemně, bezpečně a dobře. K tomu nám mohou pomoci právě dětská svítidla, která lze vybrat v nejrůznějších designech. Svítidla jsou v dětském pokoji nepostradatelná nejen  z praktického hlediska.
 
Dětské osvětlení si lze vybrat mnoha barvách, tvarech, designech a provedení. Hlavním osvětlením dětského pokoje je nejčastěji lustr nebo stropní svítidla, která jsou doplněná nástěnnými svítidly, lampami či bovodým osvětlením.
 
Lze pořídit jak závěsný lustr na tyči či na lanku, tak i lustr přisazený ke stropu. Jesltiže je dětský pokojíček menších rozměrů, pak je lepší místo lustru využít stropní svítidlo, které perfektně osvětlí celou plochu dětského pokojíčku.
 
Spousta z nás v dětských letech mělo rádo pohádky na dobrou noc. K tomu aby maminky či tatínkové u postýlek na knížku dobře viděli, nekazili si při čtení oči a děti i tak mohli sladce usnout je dobré k dětským postýlkám na stěnu přidělat nástěnné svítidlo, které nesvítí tolik, jako hlavní osvětlení místnosti, jsou menší avšak na čtení či k usínání jsou nejvhodnější volbou.
 
Nepostradatelnou součástí dětských psacích stolů jsou stolní lampičky. Slouží k malování, učení se, psaní domácích úkolů apod.
 
Dětské osvětlení si u nás vyberou jak ti nejmenší prckové, tak i dospívající teenageři.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.