Dětské osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Dětské osvětlení

Datum: 25.1.2012

Chcete pro Vaše ratolesti jen to nejlepší a to již od narození? Začněte třeba právě výběrem správného osvětlení do dětského pokoje.

 Už název “dětská svítidla“ nám napovídá, že se jedná o specifické osvětlení určené do dětských pokojů. Přeci jen takové dětské osvětlení ve tvaru berušky by jistě nebylo pravou volbou svítidla do kuchyně či obývacího pokoje.

Udělejte svým potomkům radost a nechte je vybrat si pro ně to nejkrásnější osvětlení z naši nabídky “dětská svítidla“. Právě Vašemu dítěti bude svítidlo tím největším pomocníkem a kamarádem při stráveném času v pokoji.

Důležitým a hlavním osvětlením dětského pokoje je dětský lustr. Ten můžeme pořídit v nejrůznějších barvách, tvarech i designech. Stejně tak i dětská nástěnná svítidla či stolní lampičky jsou vyráběny tak, aby se zalíbily.

Dětský lustr je považován za hlavní osvětlení místnosti, jelikož nám dokáže náramně osvětlit celou hrací plochu, což je pro naše prcky v jejich brzkém věku velmi důležité.

Každý si také jistě vzpomeneme na časy, kdy nám rodiče předčítali pohádky na dobrou noc. Proto nástěnná svítidla či lampičky u postýlky jsou pomocníkem k nezaplacení a děti tak u mírného, malého světla usnou snadněji než při rozsvíceném lustru. Navíc maminka či tatínek si nebudou muset kazit po tmě oči a luštit písmenka v knížce. Proto neváhejte a osvětlete pokojíček nejen hlavním osvětlením místnosti ale i doplňkovými svítidly jako jsou již zmiňované stolní lampičky či dětská nástěnná svítidla.

Jak však plyne čas z předškoláků se stanou děti školou povinní. Už nechtějí od rodičů předčítat pohádky na dobrou noc. Knihy si školáci již čtou samy. Začínají si plnit domácí úkoly, kreslit si a učit se, k čemuž jim jsou pomocníkem stolní lampičky na pracovním stole.

Nepodceňujme proto dětské osvětlení. Vždy nemusí plnit jen praktické vlastnosti. Mnohdy jsou příjemným dekorativním prvkem v dětském pokoji a to zejména díky velmi kreativním a nápaditým nápadů výrobce, který design svítidel převádí do pohádkových ale i zvířecích postaviček, což děti milují a mohou si tak vybrat jestli chtějí osvětlení autíčka, medvídka PU či kytičky nebo motýlka..

Nabídka dětského osvětlení je opravdu velmi široká, však posuďte a vybírejte samy.

                            

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.