Hravé, barevné, nápadité | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Hravé, barevné, nápadité

Datum: 10.1.2014

Dětské lampičky Massive vynikají hravým designem, prvotřídním provedením a především originálním nápadem. Vyhlaste válku tradičnímu osvětlení a nechte se unášet barvami a roztomilým vzhledem.

Dětské lampičky Massive vynikají hravým designem, prvotřídním provedením a především originálním nápadem. Vyhlaste válku tradičnímu osvětlení a nechte se unášet barvami a roztomilým vzhledem.

Zvířátková edice

Zebra, žirafa či opice. Tato trojice bude zajisté slavit úspěch, jak u těch nejmenších, tak i u větších dětí. Lampičky jsou vyrobené z kombinace kovu, plastu a hliníku, takže jsou opravdu vysoce odolné. Dobrou stabilitu dětské lampičky zajišťují důvtipně provedené nožky svítidla.

Detske_svitidlo_opice_MassiveDetske_svitidlo_zebra_Massive

Žížala Júlie aneb dětské svítidlo RUBY je další ze série zvířátek firmy Massive. Spíše než svítidlo připomíná hračku. Na stolku tak bude vypadat opravdu naprosto úžasné a vaše ratolesti si ji určitě ihned oblíbí. Provedení ze dřeva a kovu zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost této dětské lampičky.
destke_svitidlo_ruby_massive

Jedeme na houby

Kluky zaručeně nadchne dětská lampička ve tvaru autíčka. Nabízíme jej hned ve dvou barevných provedeních – červená a modrá. Lama je vyrobena z kovu a plastu, je tedy odolné i v případě pádu.

Holčičky spíše než autíčko potěší dětská lampa v podobě mochomůrky. Hříbek vypadá opravdu autenticky, takže pokud k němu ještě přidáte na stolku pár šišek, děti budou doslova nadšené. Lampička je k dispozici i v modré variantě.

detske_svitidlo_auto_massivedetske_svitidlo_mochumurka_massive

Pozor na hady!

Pokud již vaše ratolest přestoupila na druhý stupeň základní školy a autíčka či mochomůrky ji neberou, pak zkuste vsadit na hady. Nemusíte hned běžet do obchodu s plazy, stačí pořídit dětskou stolní lampu SNAKEY. Lampička disponuje velice promyšleným designem, především při práci s žárovkou, která tvoří „čumák“ hada. Konstrukce světlapředstavuje tělo hada.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.