Jaká svítidla pro domácí kancelář? | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Jaká svítidla pro domácí kancelář?

Datum: 24.6.2015

Pracujete z domu? Nekažte si oči a pořiďte si kvalitní kancelářská svítidla. Přinášíme vám jejich výběr. Ceny jsou již od 299 Kč.

Velká část lidí už dnes pracuje zcela nebo částečně z domu. Proto jsme se rozhodli vytipovat vhodná svítidla pro takovou malou domácí kancelář.

Ceny již od 299 Kč

Tak jako v jiných místnostech je základem dostatečně výkonné stropní svítidlo. Protože dnes už většina pracujících používá počítač, je vhodné, aby stropní osvětlení mělo parabolickou mřížku, která zabrání nepříjemným odrazům světla na monitorech. Takováto kancelářská svítidla jsou v našem e-shopu k dispozici v levnějším provedení jako zářivková – například typ EMILIA. Protože vývoj jde ale neustále dopředu, nově v našem sortimenu máme i osvětlení do kanceláře s technologií LED. To nabízí malou spotřebu energie při vysoké svítivosti a také dlouhou životnost. 

Nastavitelná kancelářská lampa

Samozřejmě kromě stropního světla vyžaduje kancelářská práce šikovnou stolní lampu, která by neměla oslňovat a na stole zabírat moc místa. Právě s ohledem na tyto informace jsme vybrali kancelářské lampy, které mají menší ale stabilní podstavec a především mají ohebné kloubní rameno, takže stínítko lampičky jde různě naklánět a uživatel si prostor stolu nasvítí podle potřeby. A nemusíte mít obavy, že by vás osvětlení kanceláře přišlo moc draho. Pěkné lampičky prodáváme již od 299 Kč.

Pokud byste se chtěli dozvědět ještě detailnější informace o výběru kancelářských světel, klikněte do naší poradny


Osvětlení kanceláře s e-shopem svet-svitidel.cz

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.