0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Kuchyňské osvětlení

Osvětlení interiéru

Monika

Kuchyň se stává stále důležitějším místem domova, lidé v ní tráví více času než dříve. Proto je důležité mít v kuchyni to správné osvětlení.

Kuchyň se stává stále důležitějším místem domova, lidé v ní tráví více času než dříve. Proto je důležité mít v kuchyni správné osvětlení a u nás si můžete vybrat ze svítidel, která dokonale osvětlí Vaší místnost. Nabízíme kuchyňské lustry všech druhů, barev a tvarů a osvětlení kuchyňské linky, které je velmi důležité pro bezpečnou práci v kuchyni.
 

Kuchyňské lustry tvoří centrální osvětlení kuchyně. V každé kuchyni by měl být kuchyňský lustr, který zajistí dostatek světla při práci v kuchyni. V naší nabídce naleznete velké množství kuchyňských lustrů mnoha barev, tvarů, druhů a designů.

   
 

      
Osvětlení kuchyňské linky může posloužit jakou obecné osvětlení kuchyně, ale především slouží jako velmi důležité osvětlení pracovní plochy, které napomáhá bezpečnosti při práci v kuchyni. Osvětlení kuchyňské linky řeší zásadní problém, stínění si vlastním tělem při práci u linky. Proto se svítidla umísťují ze spodu na spodní hranu dvířek nebo na speciální přídavnou konstrukci. Aby svítidlo neoslňovalo je často osazeno zářivkovou trubicí.

       

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.