Lampy a lampičky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lampy a lampičky

Datum: 20.3.2014

Lampy a lampičky patří k interiéru snad každé obytné místnosti, nechybí ani v kancelářích či zahradách.

Lampy a lampičky patří k interiéru snad každé obytné místnosti, nechybí ani v kancelářích či zahradách.

Kromě osvětlovacího účelu mají i význam jako dekorativní předmět a proto podléhají nejrůznějším módním trendům. Současné lampy a lampičky působí výrazným estetickým dojmem, mají špičkové technické parametry a díky snadné instalaci je možné lampy a lampičky umístit téměř kamkoliv.
 
V nabídce Světa svítidel naleznete nejrůznější stolní lampy, lampičky, stojací lampy se stmívačem, lampičky do zásuvky nebo stojací lampy vhodné i k osvětlení venkovních prostor. Nejsou v ní jen klasické lampy, ale i moderní lampy nevšedních tvarů, jako třeba lampy čtvercové nebo lampy ve tvaru květin
 
Lampičky mohou posloužit k osvětlení nočních a doplňkových stolků nebo pracovních stolů. Stojací lampy jsou nedílnou součástí obývacích pokojů, ale použít je můžeme třeba i v ložnicích, kde stojací lampy leckdy nahrazují lampy stolní. Dětské lampy a lampičky patří k nejdůležitějším druhům dětských svítidel a osvětlení. Zejména v této kategorii zákazník hodně vybírá podle designu, dívá se ale i na to, jak jsou tyto lampy šetrné ke zraku obyvatele dětského pokoje.

Kancelářské lampy patří mezi funkční a designově originální vybavení stolu, které je jedním z předpokladů dobrého pracovního nebo studijního výkonu. Venkovní lampy pomohou dotvořit celkový vzhled zahrady. Jsou vhodné pro rodinné domy, chalupy ale i pro externí prostranství hotelů nebo firem. Mezi nimi mají speciální postavení solární lampy. Jsou novým trendem na trhu a ekologicky šetrným výrobkem k životnímu prostředí. Solární panel na svítidlech shromažďuje během dne sluneční světlo, které proměňuje v elektrickou energii.

Rustikální stolní lampy se inspirují minulostí. Dnešní rustikální svítidla starožitných tvarů mají na rozdíl od minulosti současné technické parametry, které jsou shodné s nejmodernějším technickým vybavením současných svítidel. Petrolejové lampy slouží jako náhradní zdroj světla.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.