Lampy a lampičky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lampy a lampičky

Datum: 2.1.2012

Stačí se jen rozhodnout, jakou barvu zvolit, pro jaký účel svítidlo bude sloužit a stolní či stojací lampa může být Vaše a to za příjemnou cenou.

I taková malá svítidla jakými jsou stolní lampičky dokáží místnost náramně z parádit. Ani stojací lampy však nezůstávají bez obdivu.

Lampy i lampičky jsou považovány spíše jako dekorativní doplnění hlavního osvětlení místnosti jimiž jsou nejčastěji lustry. Svět-svítidel Vám nabízí taková svítidla, která splní požadavky jak méně náročných zákazníků tak i těch náročnějších.

Stolní lampičky jsou svítidla, která se nepyšní pouze svým designem ale jsou navržené zejména pro praktický a nám nápomocný účel. Stolní lampy ocení zejména děti při plnění domácích úkolů nebo kreslení - dětské lampičky. Ani my dospělí si však neradi kazíme oči a jsme rádi za příjemné a vhodné osvětlení u psacího čili pracovního stolu - kancelářské lampy.
Lampičky jsou provedeny v nejrůznějších barvách i designech jak v klasickém, tak i v moderním stylu. I s barvičkami a lampičkami představující nejrůznější pohádkové i zvířecí postavičky si výrobci v naši nabídce "dětské lampičky" náramně pohráli.

Stojací lampy mnozí z nás využívají spíše k odpočinku a relaxaci. Lampy jsou příjemnějším a tlumenějším svítidlem, jak lustr, proto nám tak navodí příjemnou atmosféru při koukání na televizi či čtení si na gauči.
          
                 Stolní lampa WERA                 Stojanová lampa SIGLO                   Stolní lampa JOKER      

Stolní lampičky i stojací neboli podlahové lampy jsou nám výborným pomocníkem ale i společníkem, proto jejich výběr nepodceňujme.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.