Moderní svítidla - inovace pro váš interiér | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Moderní svítidla - inovace pro váš interiér

Datum: 8.4.2014

Moderní svítidlo můžete u nás pořídit za solidní ceny, ve velmi neotřelém designu.

Láká vás pořídit si domů moderní svítidla? Chcete do obývacího pokoje nezvyklý lustr? Moderní svítidlo můžete pořídit za solidní ceny a ve velmi neotřelém designu.

Oblibu si získávají například lustry z matného chromu a acrylu za použití úsporného LED osvětlení. Zákazníkům se líbí i netradiční kombinace klasických materiálů jako je kov a moderního pojetí designu a úsporných halogenových zářivek. Ty mohou snížit spotřebu elektrické energie až o pětinu. Objevují i materiály jako je chrom, křišťál, mosaz, foukané sklo, dřevo i plast. Lustry a další moderní stropní svítidla, nástěnná svítidla, lampičky i lampy a lampiček patří spolu k dalšími bytovými prvky neodmyslitelně k navození pocitu příjemného bydlení.
 
Svět svítidel nabízí série moderních svítidel do obývacích pokojů a přilehlých místností jako jsou jídelny či kuchyně, které jsou v současnosti často propojeny. V nich najdete závěsná svítidla, stropní svítidla, lampy a lampičky, nástěnná svítidla i stojací lampy. Pro menší domy či byty dodáváme i samostatná moderní svítidla.
 
Moderní svítidla využívají nejnovější materiály a tvary, výběr záleží na vkusu zákazníka i účelnosti.  Vyberte si z bohaté nabídky našeho e-shopu.


Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.