Moderní svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Moderní svítidla

Datum: 31.5.2012

Moderní osvětlení je široký pojem. Zahrnuje svítidla nejrůznějších barev, typů a provedení. Využívá moderních materiálů (chrom, sklo, křišťál).

Součástí každé moderní domácnosti jsou i stylová svítidla. Správné a vkusné osvětlení by nemělo být opomíjené. Lustry, nástěnná svítidla, lampy a další nalezneme v nejrůznějším provedení a stávají se i uměleckým doplňkem bytu či domu. Moderní svítidla se vyznačují neobvyklými tvary, různorodými barvami, netypickými vzory a využívají moderních materiálů (chrom, křišťál).

Moderní lustry a stropní svítidla

Moderní lustry a stropní svítidla se vyrábějí v široké škále. Velmi oblíbené jsou lustry na lanku, přisazené lustry, a také křišťálové a vzorované. Lustry a stropní svítidla využijete v každé místnosti domu, od chodby přes ložnici až po koupelnu. Pro větší efekt a sladění interiéru si můžete ke kvalitnímu lustru zvolit podobná nástěnná svítidla a lampy. Na našem e-shopu jsou řazeny mezi příbuznými produkty, tím pádem při výběru osvětlení neuděláte chybu.Nástěnná svítidla

Nástěnná svítidla někteří berou spíše jako doplněk stropních svítidel a lustrů, pravdou ale je, že stále častěji plní funkci plnohodnotného osvětlení. Jsou velmi praktické, jelikož osvětlují prostor, který je třeba, na rozdíl od centrálního osvětlení místnosti. Nabídka nástěnných svítidel je opravdu široká, na našem e-shopu jistě vyberete to nejvhodnější svítidlo pro Vás.

                        
Lampy a lampičky

Lampy nejsou jen praktickým, ale také designovým svítidlem. Stojanové lampy jsou velmi elegantním doplňkem našich, ložnic, chodeb, obývacích pokojů, ale také exteriéru domu. Stolní lampičky také nabízíme v různých variantách od kancelářských až po vkusné vitrážové lampy. Moderní osvětlení není již otázkou luxusu a drahou záležitostí, právě naopak náš internetový obchod nabízí ta nejlepší svítidla za bezkonkurenční ceny.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.