NOVINKA: LED žárovky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

NOVINKA: LED žárovky

Datum: 3.3.2015

Pozor!! V kategorii „LED OSVĚTLENÍ“ a „SVĚTELNÉ ZDROJE“ byly nově přidány LED žárovky.

K naší bohaté nabídce světelných zdrojů jsme nově přidali nejúspornější zdroje světla - LED žárovky. Naleznete zde Led žárovky různých tvarů, patic i wattáží. V barevném provedení bílá (světlo stejné jako zářivka) a teplá bílá (světlo stejné jako klasická žárovka).

Klasická vláknová žárovka je v dnešní době skoro minulostí, naopak nejmodernějším světleným zdrojem je LED žárovka, která má 10x menší spotřebu a 100x delší životnost než klasická žárovka. Kromě nižší ceny nemají v podstatě klasické žárovky oproti LED žárovkám žádné výhody.

LED žárovky se vyrábějí v různých variantách a v mnoha barvách světla. Oproti klasickým a úsporným žárovkám je tedy možné vybrat si přesně takovou LED žárovku, kterou potřebujete. Ať už hledáte bodová svítidla do interiérů, rozptýlená světla v tradičních kulatých tvarech či reflektorová svítidla s delším dosvitem, to vše již LED zdroje nabízejí.

Další velmi důležitou výhodou LED zdroje je mechanická odolnost. S LED žárovkou se Vám už nikdy nemůže stát, že by žárovka praskla či vystřelila ze svítidla a roztříštila se na několik kousků. Také přeprava a manipulace jsou jednodušší. Poté co Vám LED žárovka upadne na zem, nezůstane z ní několik ostrých střepů, ale je možné žárovku zase používat i nadále.

Využijte LED žárovky, které nejsou jen zdrojem světla budoucnosti, ale již také současnosti.

 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.