0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Osvětlení bazénů a zahradních prostor

Venkovní osvětlení domu

Lucie

Léto je období, na které se mnozí z nás těší celý rok. K létu patří nejen krásné počasí, teplo, sluníčko a voda, ale také pohodová letní nálada. Jistě mi dá spousta lidí za pravdu, že není nad to se v horkém počasí vyvalit k bazénu

Léto je období, na které se mnozí z nás těší celý rok. K létu patří nejen krásné počasí, teplo, sluníčko a voda, ale také pohodová letní nálada. Jistě mi dá spousta lidí za pravdu, že není nad to se v horkém počasí vyvalit k bazénu a jen relaxovat a užívat si příjemné chvíle strávené u vody s přáteli či rodinou.


V dnešní době jsou právě bazény běžně součástí rodinných domů a je lákavější a pohodlnější slunit se a osvěžovat na zahradě, než-li chodit na veřejná koupaliště přeplněná lidmi.


O soukromý bazén je však třeba se i řádně starat a to stejně tak i o celkový dojem zahrady.
Začít bychom měli výběrem správného, kvalitního a vhodného osvětlení. Venkovní svítidla jsou nepostradatelnou součásti exteriéru domu. Vybírat lze opravdu z mnoha svítidel. Například senzorová svítidla umístěná u vchodu domu či vztyčené lampy u příjezdových cest jsou výborným orientačním pomocníkem. Stejně tak lampy u bazénu či zabudovaná bodová svítidla dokáží náramně osvětlit venkovní bazén, který ve večerních hodinách vytváří naprosto pohlcující, romantickou atmosférou.

                                                                 


Stejně tak, jako svítidla vybíráme z nejrůznějších designů, tak i bazény se druhově a tvarově liší. Příkladem jsou  vířivé bazény čili vířivky. Jedná se o druh bazénu, který se pyšní léčebnými, terapeutickými účinky.


Zkrátka zahrady jsou mnohdy pojaty jako chlouba domu, proto není na škodu si s prostorem zahrady kolem domu pěkně pohrát.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.