0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Osvětlení dětského pokoje

Osvětlení interiéru

Lucie

Děti jsou radost a každý rodič se snaží o své dítě maximálně pečovat. Praktickou možností jak své ratolesti vykouzlit úsměv na tváři, je vyzdobit jeho pokojíček některým z našich krásných dětských svítidel.

Vybrat správné svítidlo do dětského pokoje není na našem e-shopu žádný probém. Dětská svítidla jsou vyrobena z odolných materiálů, takže se nemusíte bát o bezpečnost Vašich nejdražších. Podstatné však je si uvědomit, pro jak staré dítě svítidlo kupujeme. Z naší nabídky dětských svítidel si můžete vybrat krásná bodová nebo třeba nástěnná světla pro dítě každého věku, od batolete až po středoškoláka.

Pro malé děti je samozřejmě vhodné vybrat osvětlení s dětskými motivy. Jedná se o svítidla, která vyobrazují různá zvířátka, hvězdy nebo oblíbené pohádkové hrdiny vašich dětí. Je také třeba brát při výběru ohled na zájmy vašeho dítěte. Například malému biologovi jistě nevyzdobíme pokojíček stropním svítidlem s letadélky, ale vybereme raději některý z krásných lustrů ve tvaru květiny nebo třeba labutě.

S přibývajícím věkem začínají dětem přibývat i povinnosti. Ať už se jedná o úlohy do školy či různé zájmové činnosti, budou vaše děti potřebovat k  těmto účelům důkladně osvětlit jejich pracovní stůl vhodnou stolní lampičkou. Je totiž třeba mít na paměti,  že Vaše děti budou u pracovního stolu malovat, psát domácí úkoly či se učit a k tomu všemu je potřeba mít pracovní plochu opravdu řádně osvětlenou.

Dětský pokojíček je místnost, kde během dětských let trávíme spoustu času, výběr dětského svítidla by se tedy rozhodně neměl brát na lehkou váhu.


/nastenne-svitidlo-krtek-v-auticku.html

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      


                                                                      

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.