Posviťte si na vaření | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Posviťte si na vaření

Datum: 28.2.2013

Kuchyň již není pouze místem, kde se pouze připravuje jídlo. Věnujte tedy pozornost tomu, zda máte tohle klíčové místo dostatečně osvětleno.

Kuchyň již není pouze místem, kde se připravuje jídlo. Čím dál tím více se stává místem častého setkávání členů rodiny, společných snídaní a večeří. Věnujte tedy pozornost tomu, zda máte tohle klíčové místo dostatečně osvětleno.

U nás si můžete vybrat z mnoha druhů svítidel, které vaši kuchyň nejen dokonale osvětlí, ale také ji vzhledově hezky dotvoří a dozdobí. Asi nejdůležitějšími místy jsou jídelní stůl a kuchyňská linka. Pojďme tedy pro ně najít to nejvhodnější svítidlo.

Jídelní stůl
Nad jídelní stůl se hodí naprosto nepřeberné množství osvětlení. Od zářivek, přes kuchyňské lustry až po klasická stropní svítidla.
Kuchyňská linka
Správné osvětlení kuchyňské linky je velmi důležité pro vaší bezpečnost a efektivitu při vaření. Řeší se tu totiž zásadní problém, a to stínění si vlastním tělem při práci u linky. Proto se svítidla umísťují ze spodu na spodní hranu dvířek nebo na speciální přídavnou konstrukci. Aby svítidlo neoslňovalo je často osazeno zářivkovou trubicí. Opět jsou nejvhodnější zářivky či lustry. Velkou oblibu získávají i nástěnná svítidla.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.