0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Osvětlení schodiště – krása i bezpečnost

Osvětlení interiéru

Michaela

Pokud máte malé děti, jistě nám dáte za pravdu, že osvětlení schodiště je nutnost. Stejně tak je oceníte i při chůzi chodbou po tmě. Osvětlení schodiště je prostě neocenitelným pomocníkem při osvětlování interiéru.

Pokud máte malé děti, jistě nám dáte za pravdu, že osvětlení schodiště je nutnost. Stejně tak je oceníte i při chůzi chodbou po tmě. Osvětlení schodiště je prostě neocenitelným pomocníkem při osvětlování interiéru.

Osvětlení schodiště je možné zajistit několika způsoby. Tím asi nejrozšířenějším je použití LED pásků. Další způsoby jsou kupříkladu do stěny zabudovaná svítidla či orientační svítidla do zásuvky. Všechna technologie (kromě orientačních svítidel), které v našem e-shopu nabízíme, disponují LED technologií. To zajistí, že vaše osvětlení schodiště bude nejen efektivní, ale jeho provoz velmi úsporný.

Na osvětlení schodiště pomocí nástěnných svítidel se zaměřuje především výrobce SKOFF, od kterého u nás naleznete na 26 svítidel. K nim nabízíme i příslušenství na míru. Stejně tak pokud máte zájem o osvětlení schodiště pomocí LED pásků, nabízíme k nim kompletní příslušenství.

LED pásky disponují různou délkou i barvou světla, vybrat si tak můžete přesně to pravé svítidlo. Pokud se však chcete vyhnout složité instalaci, doporučujeme spíše orientační svítidlo do zásuvky. To můžete sehnat v mnoha rozmanitých tvarech s různorodými motivy. Taktéž barevné provedení je opravdu bohaté.

Osvětlení schodiště je nejen otázkou krásy interiéru, ale především bezpečnosti.

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.