Solární osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Solární osvětlení

Datum: 9.4.2012

Neustálá snaha zlepšit stávající a vývoj stále nových typů svítidel, daly vzniknout dnes velmi populárnímu solárnímu osvětlení. Jedná se moderní formu venkovního osvětlení.

Venkovní osvětlení tvoří samostatnou a specifickou kategorii, musí splňovat určitá kritéria, ať je to odolnost vůči vodě, stabilita a jiné. Z této škály produktů v posledních letech začíná vyčnívat nový typ svítidel, která se pomalu stávají fenoménem, a to solární svítidla.

   Solární svítidla, lampy a další zařízení fungující na solární panely jsou, v současné době, velmi oblíbeným typem osvětlení. Jejich oblíbenost souvisí samozřejmě s náklady na jejich provoz, které jsou prakticky nulové. Jedná se tady o osvětlení úsporné a navíc šetrné k životnímu prostředí. Solární osvětlení má instalováno panel, který přijímá sluneční energii během celého dne, solární lampa či jiné svítidlo se tedy přes den nabíjí a večer svítí.

Solární lampy, nástěnné osvětlení

Solární lampy lze umístit prakticky všude, a pokud se správně rozmístí a zvolí se vhodný typ, stávají se moderním a nezbytným doplňkem okolí domu. Jelikož nejsou svou činností závislé na člověku, je jejich užívání také bezpečné, a to umístěním podél cesty k domu, osvětlení příjezdové cesty (nájezdová svítidla) a podobně. Firma EGLO nabízí širokou škálu výrobků, mezi nimiž si vybere snad každý. Nesoustředí se pouze na moderní designové lampy, ale nabízí i klasické a rustikální osvětlení.

Vedle lamp jsou velmi stylová také solární nástěnná svítidla a osvětlení v podobě zvířat, která zapadají do celkového vzhledu zahrady a ještě více ji zútulní.                  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.