Solární svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Solární svítidla

Datum: 30.6.2014

Solární svítidla poskytují nejen decentní osvětlení zahrady, ale také vkusnou dekoraci.

Solární svítidla poskytují nejen decentní osvětlení zahrady, ale také vkusnou dekoraci.  

Princip je jednoduchý. Přes den chytají svítidla sluneční paprsky, v noci je pak proměňují na světlo a zajišťují osvětlení zahrady, díky kterému bezpečně vidíte nejen přístupové cesty, ale také třeba okraj bazénu.

To, kam solární svítidlo umístíte, je v podstatě pouze na vás. Platí však jedno pravidlo – umístit co nejvíce na slunce. Nejlépe k tomu tedy poslouží jižní strana zahrady, kde se lampička pěkně nabije a v noci pak vydrží dlouho svítit. Bát se nemusíte ani deště či sněhu. Díky zařazení mezi venkovní svítidla se solární osvětlení chlubí vysokým IP krytím.

Mezi hlavní výhody solárního osvětlení patří především jednoduchá instalace – solární svítidla jsou většinou na zapíchnutí či postavení. Dále také značná úspora elektrické energie. Jak známo, vše má své výhody i nevýhody, a nejinak je tomu i u solárního osvětlení. Mezi hlavní nevýhody osvětlení patří malá svítivost. Svítidla se totiž řadí mezi osvětlení doplňkové. Určitě si s ním tedy neposvítíte při nočním grilování či relaxování v houpací síti. Za zmínku určitě stojí i nutnost výměny baterie. To se může stát třeba již po roce používání svítidla. Ale tato doba je značně individuální.

Solární svítidla v našem sortimentu nabízíme v nepřeberném množství provedení. Od jednoduchých zapichovacích „tyček“, až po propracované sošky. Vyberte si to nejvhodnější solární osvětlení pro vaši zahradu.  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.