0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Stropní svítidla

Osvětlení interiéru

Monika

Kvalitní osvětlení za příjemné ceny. Pouze taková svítidla Vám nabízíme:)

Stropní osvětlení čili stropnice jsou mnohdy, stejně tak jako lustry, využívány jako hlavní (centrální) osvětlení místnosti. Každý máme interiér laděný do jiných barev, designů, stylů a provedení. Proto jsou svítidla dělaná tak, aby si vybral každý…

Stropní svítidla z naší nabídky najdete klasického, moderního, rustikálního či křišťálového stylu. Mimo jiné si také lze pořídit stropnici do koupelny nebo dětského pokoje. Každé stropní svítidlo je něčím specifické a zajímavé.
Těm, kdo se pyšní klasickým designem domácnosti, pro ty je vhodné pořízení klasického osvětlení. Právě klasická stropní svítidla lze jednoduše sladit i s dalším osvětlením interiéru – se stolní lampičkou, stojací lampou, lustrem či nástěnným svítidlem.
V dnešní době chce spousta z nás jít s dobou. Ani osvětlení nezůstává pozadu a stále se modernizuje a zdokonaluje. Proto i osvětlení vyrábí taková svítidla, vypadající moderně, vkusně a elegantně. Tak, jako každé jiné svítidlo, lze stropní osvětlení sladit s dalšími doplňkovými svítidly.

Křišťálové osvětlení je chloubou velkých interiéru, jako jsou divadla, muzea či jiné spíše veřejné prostory. Chloubou jsou právě proto, jelikož se pyšní honosným a masivním designem. Je proto dobré, pokud opravdu toužíte po křišťálovém svítidle, nepořizovat křišťálový lustr ale křišťálovou stropnici. Ta je také velmi okouzlující avšak menšího provedení, proto se křišťálová stropnice hodí i do klasického, domácího prostředí. Křišťálová svítidla jsou tvořena v kombinaci chromu spolu s křišťálovými kousky skel. Ta jsou broušená v nejrůznějšm spektru barev ale i v klasickém, čirém provedení.
Rustikální stropnice jsou mnohdy označovány také jako plafony. Rustikální design svítidel je specifický a to díky zastaralejšímu vzhledu, který poukazuje na dobu dávnou. Rustikální osvětlení je nejčastěji vyráběné v patinové, zlaté barvě. Kvalita rustikálních svítidel je na vysoké úrovni.
Kvůli vlhkému prostředí a možnému kontaktu svítidla s vodou je velmi důležité aby koupelnová svítidla splňovala veškeré bezpečnostní podmínky, zejména IP svítidla. Za hlavní osvětlení koupelny se označují zejména stropnice, které doplňují nástěnná svítidla nad zrcadlem či nejrůznější bodovky.
Dětské osvětlení se řadí také mezi specifická svítidla. Však jen se zamysleme. Dokážete si představit třeba lustr s žabičkou nad jídelním stolem? Zřejmě by tento design neodpovídal našim představám. Dětská svítidla jsou velmi fantazijního a barevného provedení, proto se mnohdy naše ratolesti cítí ve svém pokoji jako v pohádkové říši, což nás jistě těší. Do dětského pokoje můžeme jako centrální osvětlení použít buď lustr nebo stropnici a doplnit ji nástěnným osvětlením či dětskými nebo pracovními(kancelářskými) lampami.

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr