0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 300
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Technická svítidla do firmy

Osvětlení interiéru

Monika

Jednou z hlavních priorit v každé firmě je osvětlení. Vneste do Vaší firmy nové světlo některými svítidly z naší široké nabídky technických osvětlení

Technickými světly lze nazvat taková svítidla, která se používají k osvětlení komerčních či obchodních budov. Mezi takové se řadí například různé kancelářské prostory, sklady, obchodní domy a mnoho dalších objektů. Již proto, že v práci každý tráví ve většině případu velkou část dne, je otázka vhodného osvětlení opravdu na místě. Člověk je již tak po práci unavený, proto je lepší tomuto alespoň trochu předcházet výběrem vhodného osvětlení.
 
Do takovýchto místností je zapotřebí vybrat takové světlo, které Vám rovnoměrně osvítí celou Vaši pracovní plochu, ať už nad psacím stolem v kanceláři, tak i třeba nad ponkem neboli dílenským stolem ve Vaší dílně, kde jistě často musíte z blízka hledět do drobných součástek.
K tomuto je zapotřebí opravdu kvalitní osvětlení, abyste oči tolik nenamáhali a Váš zrak tak tolik netrpěl.
 
Mezi základní technická svítidla můžeme zařadit například svítidla zářivková, se kterými za prvé ušetříte peníze za vynaloženou elektrickou energii a za druhé mají mnohem vyšší životnost než klasické žárovky. Zároveň také skvěle plní funkci osvětlení místnosti a zajišťují rychlé zapnutí bez blikání, což jistě každý ocení.
 
Jako dalšími často používanými technickými světly jsou osvětlení průmyslová, která jsou vhodná například pokud potřebujete osvětlit velké haly, sklady, tunely či podobné místnosti. Tato svítidla lze použít jako vnitřní osvětlení, ale také jako osvětlení venkovní, právě proto, že mají vysoké IP krytí. Díky výrobě z opravdu kvalitních materiálů zajišťují odolnost proti nárazu, ale také proti vlhku, vodě či často se vyskytujícímu prachu.
 
Je opravdu potřeba toto osvětlení nepodceňovat. Proto je tu připravena skutečně široká nabídka technických svítidel pro nejen Vaši spokojenost.


       

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.