0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Technická svítidla na pracoviště

Osvětlení interiéru

Lucie

Nejen v pohodlí domova, ale také v místě pracoviště byste měli mít vhodné a dostatečné osvětlení.

Nejen v pohodlí domova, ale také v místě pracoviště byste měli mít vhodné a dostatečné osvětlení.

Pokud jste zaměstnavatel, určitě nepodceňujte dobré osvětlení ve svých pracovních prostorech. Při špatném světle zaměstnanci usínají, bolí je oči a mohou být podráždění. Naopak při vhodném osvětlení mohou plnit svoje pracovní povinnosti bez újmy na psychice nebo dokonce zdraví.

Avšak i pokud jste zaměstnancem, nebojte se svého nadřízeného upozornit na nedostatečné nebo špatné osvětlení. Již jedna blikající zářivka nad vaší hlavou dokáže opravdové divy. A to myslíme v tom špatném slova smyslu. Bolí vás hlava, jste unavení, nesoustředění.

A čím tedy dodat kanceláři, skladu či dalším technickým místům to správné osvětlení? Pomůžou technická svítidla. Protože pracovní podmínky jsou stále přísnější, jsou také naše technická svítidla vyrobena tak, aby splňovala všechny bezpečnostní parametry. Technická svítidla bývají velmi odolná proti všem povětrnostním vlivům, prachu a také vůči různým nárazům.
 
Co se týče typů svítidel, které se nejlépe hodí do komerčních prostor či do kanceláří, jsou to určitě zářivky. Nejen, že mají kupříkladu oproti žárovkovým svítidlům mnohokrát vyšší životnost, jsou také odolnější a výkonnější. Pokud si tato zářivková svítidla pořídíte, poznáte jejich výhody brzy sami. Jestliže hledáte vhodné osvětlení venkovních prostor, pak určitě vsaďte na svítidla průmyslová. Mají vysoké IP krytí, díky kterému odolají i kupříkladu bouřkám či průtržím.
 
Svítidla do všech vnitřních i venkovních komerčních, skladových i výrobních prostor najdete v našem internetovém obchodě www.svet-svitidel.cz.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr