0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Technická svítidla mnoha typů

Osvětlení interiéru

Monika

Nabízíme technické osvětlení mnoha typů. Vyberte si u nás to správné technické osvětlení.

Technická svítidla

Technická svítidla jsou určena pro použití skladů, garáží, průmyslových objektů, skladových hal a dílen. Technické osvětlení splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků, které jsou stále větší, je kladen velký důraz, aby technická svítidla byla moderní, technicky vyspělá a ekologická. Technické osvětlení je vysoce odolné proti prachu, vodě a mechanickému poškození.

Existují svítidla určená na specifickou část průmyslový výroby k dosažení příjemného pracovního prostředí, svítidla jsou určená pro sklady, haly i kanceláře. Nabízíme technická svítidla všech barev, tvarů vhodných k nasvícení kuchyňských linek, jednacích místností, kanceláří a restaurací. V našem e-shopu najdete zářivková svítidla přisazená i závěsná. Nabízíme i reflektorová svítidla k nasvícení velkých objektů jak jsou budovy, parkoviště a sportovní areály, reflektorová svítidla najdou uplatnění i k nasvícení menších objektů jako jsou reklamní billboardy, okolí domů a zahrady. Úsporné, LED a halogenové reflektory je možné vybavit pohybovým čidlem.


    Vyberte si z naší nabídky technického osvětlení.

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.