Technická svítidla mnoha typů | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Technická svítidla mnoha typů

Datum: 3.9.2012

Nabízíme technické osvětlení mnoha typů. Vyberte si u nás to správné technické osvětlení.

Technická svítidla

Technická svítidla jsou určena pro použití skladů, garáží, průmyslových objektů, skladových hal a dílen. Technické osvětlení splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků, které jsou stále větší, je kladen velký důraz, aby technická svítidla byla moderní, technicky vyspělá a ekologická. Technické osvětlení je vysoce odolné proti prachu, vodě a mechanickému poškození.

Existují svítidla určená na specifickou část průmyslový výroby k dosažení příjemného pracovního prostředí, svítidla jsou určená pro sklady, haly i kanceláře. Nabízíme technická svítidla všech barev, tvarů vhodných k nasvícení kuchyňských linek, jednacích místností, kanceláří a restaurací. V našem e-shopu najdete zářivková svítidla přisazená i závěsná. Nabízíme i reflektorová svítidla k nasvícení velkých objektů jak jsou budovy, parkoviště a sportovní areály, reflektorová svítidla najdou uplatnění i k nasvícení menších objektů jako jsou reklamní billboardy, okolí domů a zahrady. Úsporné, LED a halogenové reflektory je možné vybavit pohybovým čidlem.


    Vyberte si z naší nabídky technického osvětlení.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.