Úsporné žárovky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Úsporné žárovky

Datum: 29.4.2013

Ani světelné zdroje, čili žárovky nesmějí chybět v naši nabídce svítidel.Mimo samotných svítidel náš internetový obchod www.svet-svitidel.cz nabízí také světelné zdroje, bez kterých by svítidlo bylo nepoužitelné. Osvětlení bez své příslušné žárovky či několika žárovek ztrácí svoji účinnost a nutnost.
 
Mimo klasických žárovek, halogenových zdrojů či LED žárovek Vám nabízíme také úsporné žárovky.
 
Již název nám napovídá, že se jedná o žárovky, které jsou úsporou elektrické energie, čímž si získali svoji oblíbenost u zákazníků a čím dál častěji jsou právě úspornými žárovkami nahrazovány ty klasické žárovky, dnes již zastaralejší. Úsporné žárovky rozdělujeme dle typu patice. Každé svítidlo si klade své požadavky na svůj příslušný světelný zdroj – druh patice a watáž, jakým by svítidlo mělo být osazeno tak, aby bylo vyhovující, bezpečné a bezproblémové.
 
Úsporné žárovky jsou dražší nežli klasické či halogenové žárovky avšak, cena pořízení se zákazníkům velmi rychle vrátí na základě ušetřené elektrické energie. Cena úsporných žárovek se pohybuje přibližně kolem 100,- Kč. Naleznete u nás však zdroje levnější ale i naopak dražší. Ovšem kvalita je znatelná a nestojí pak za to si připlatit?
                                                  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.