0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení domu

Monika

Osvětlete si celý Váš venkovní prostor kolem domu některými z našich osvětlení

Stejně tak jako je zapotřebí osvětlit Váš interiér, stejně tak je tomu i ve Vašich venkovních prostorách – exteriérech. Tato osvětlení jsou skutečně potřebná v kterémkoliv ročním období.
Na jaře či v létě je jistě ocení hlavně ti, kteří si rádi posedí na zahradě u ohýnka, který sice svítí, svítidlo Vám však nenahradí. Ale důležitá nejsou jen v těchto dvou obdobích. Osvětlení venkovních prostor je nutností po celý rok.
 
Když se vracíte po tmě domů, jistě potřebujete v kabelce najít klíče, či jiné předměty. Po tmě je to občas opravdu dost těžké. Pro tyto účely je vhodné si pořídit některé z venkovních svítidel, které umístíte nad vchodové dveře a tím tento problém hravě vyřešíte. Osvětlení pro tyto účely je opravdu velká spousta. Naše svítidla samozřejmě splňují přísné bezpečnostní normy, protože často přicházejí do styku s občas nepříznivými přírodními podmínkami jako je déšť, sníh či dokonce mráz. Ovšem naše svítidla jsou na tyto přírodní podmínky připravena a jsou vždy plně funkční i za ne zrovna příznivého počasí.
 
Jistě si vyberete ze široké nabídky zahradních osvětlení, či jiných venkovních světel. Na výběr jsou tu také solární lampy či jiná solární osvětlení, různá závěsná či nástěnná svítidla, bodová svítidla do Vašeho exteriéru, nájezdová svítidla či petrolejové lampy, které mohou sloužit také jako náhradní zdroj, pokud třeba náhodou vypne proud.  Na našem e-shopu najdete svítidla k osvětlení všech venkovních prostor kolem Vašeho domu.

      

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.