Venkovní osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Venkovní osvětlení

Datum: 22.4.2012

Dojem z celkového exteriéru domu dotváří kvalitní venkovní osvětlení. Vybavte svou zahradu, příjezdovou cestu, vchod a okolí bazénu moderními svítidly.

Abychom si mohli užít čas strávený na zahradě, terase či u bazénu co nejdéle, je třeba vybavit tato místa vhodným typem osvětlení - venkovní osvětlení. Tato svítidla se samozřejmě liší od interiérových, jelikož musí splňovat určitá kritéria a odolat povětrnostním vlivům. Neznamená to ovšem, že by byla prostší po stránce designové, je opravdu z čeho vybírat. Od klasických petrolejových lamp, přes zahradní osvětlení, až po, v současnosti velmi oblíbené, solární lampy a osvětlení. Podívejme se na jednotlivé typy svítidel a venkovního příslušenství.

Zahradní osvětlení
   Čas, strávený na terasách a zahradách, je během léta prakticky totožný s dobou našeho pobytu uvnitř. Zahradní osvětlení je dostupné v provedení, které působí stylově a moderně i během dne, kdy není v provozu. Posezení s přáteli bude příjemnější, pokud použijeme a sladíme závěsná svítidla, nástěnné osvětlení a lampy.

Nástěnná svítidla
Nástěnných svítidel nalezneme opravdu nepřeberné množství. Od těch rustikálních přes klasické až po velice moderní designové. Nejčastěji je nalezneme před vchodem do domu, kde jsou často vybaveny pohybovým čidlem, což je velmi pohodlné.

Lampy
Uvnitř domu používáme hlavně lampy stolní a stojanové. Exteriéry zdobí především lampy solární a lampy petrolejové. Pokud hledáte svítidla na zahradu, tak solární osvětlení je hitem posledních let, výhodou je nízká cena provozu. Zatímco solární osvětlení je výstřelkem moderní doby, tak petrolejové lampy patří spíše do kategorie retro. Petrolejové lampy pro použití venku musí být dostatečně stabilní a bezpečné (mohou být zavěšeny i pod dřevem – nehrozí požár). Při výpadku el. proudu poslouží, jak solární, tak petrolejové osvětlení jako plnohodnotná náhrada.

Bodová svítidla
Bodová svítidla jako spoty a downlighty jsou skvělou volbou, především pokud chcete docílit nasvícení konkrétních míst. Designová rozmanitost svítidel Vám umožní, při správném rozmístění, vytvořit příjemnou atmosféru a intenzivní osvětlení.


                         

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.