0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Vitrážové osvětlení netypické osvětlení

Osvětlení interiéru

Michaela

Postrádá Váš domov či restaurace nezo zajímávého? Něco netypického? Pak shlédněte nabídků - vitrážová svítidla, svítidla Tiffany...Svítidla obecně jsou považována za nepostradatelnou součást veškerých interiérových ale i venkovních prostorů. Svítidla mají svůj význam zejména z praktického hlediska, kdy nám svítidlo slouží k osvětlení určité plochy a je nám tak pomocníkem každým dnem i nocí.

Veškerých svítidel je neskutečně mnoho. Vybrat si tak to správné osvětlení není jen tak.

Nejdříve je vždy nutné se zamyslet, jaké svítidlo, do jaké místnosti vlastně sháníme. Chybí Vám osvětlení kuchyňské linky? Postrádáte koupelnové svítidlo nebo nějaký pěkný lustr do obývacího pokoje? Uvažujete snad o venkovní lampě či senzorovém venkovním nástěnném svítidle? Jakmile tuto otázku máme zodpovězenou, jdeme dále a to k designu svítidla. Ani výběr vzhledu není jednoduchou záležitostí. Je třeba uvážit v jaké barvě svítidlo chceme a jakému stylu, klasickému, modernímu, rustikálnímu….dáme přednost.

Pokud však ale hledáte něco netypického, něco co Vás ohromí, pak Vám můžeme vřele doporučit a odkázat Vás na naši nabídku – vitrážová svítidla čili svítidla Tiffany. Jde o taková svítidla, která se pyšní svoji výjimečností a netradičností. Tiffany jsou svítidla hrdá na svůj vzhled. Pyšní se propracovaností ručně broušených úlomků skel, která díky nápaditým a pestrým barvám dodávají svítidlu ohromující vzhled.

Za vynálezce svítidel Tiffany je považován sklář Luis Komfort Tiffany. Vitrážová svítidla lze sladit tak, že vitrážové lustry spolu s vitrážovými lampičkami a nástěnným svítidly vytvoří příjemné osvětlení se spoustou barev a místnost tak bude působit v klasickém avšak velmi zajímavém stylu.
                                                                    

Vitrážová svítidla nejsou pouze kvalitou na trhu. Tiffany svítidla jsou jedničkou na trhu díky vzhledu, který je pro výběr svítidla také velmi důležitým faktorem.
                      

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.