Koupelnová svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Koupelnová svítidla

Datum: 3.7.2012

Nabízíme Vám široký výběr koupelnového osvětlení. V naší nabídce naleznete stropní a nástěnná svítidla do koupelny, která splňují bezpečnostní normy.

V koupelně máme dva základní typy osvětlení, hlavní nebo-li centrální, kterým jsou stropní svítidla a pak tzv. lokální osvětlení, které se nachází nejčastěji u zrcadla a v blízkosti umyvadla – nástěnná svítidla. Koupelnová svítidla jsou vybavena vyšším typem IP krytí, které je odolné proti vlhkosti, proto naše svítidla splňují vysoké bezpečnostní normy.
 

Stropní svítidla jsou nejčastější volbou při výběru osvětlení do koupelny. Svítidlo je umístěno většinou na stropě uprostřed místnosti. Pro dokonalé osvětlení koupelny je vhodné kombinovat stropní osvětlenínástěnným osvětlením.

    
 
Nástěnná svítidla jsou nejčastěji využita pro osvětlení zrcadla a prostoru u umyvadla, proto jsou vybavena vyšším IP krytím, které je odolné proti vniknutí vody do svítidla. Jsou doplňkem pro centrální stropní osvětlení koupelny. Doplněním stropního osvětlení o nástěnná svítidla docílíte perfektního osvětlení celé Vaší koupelny.


  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.