Nově přidána značka svítidel MASSIVE | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nově přidána značka svítidel MASSIVE

Datum: 10.2.2011

Představujeme nová svítidla značky MASSIVE pro Váš domov, kancelář i zahradu.

Lidé tráví v současné době čím dál více času vylepšováním svých útulných domovů. Máte rádi moderní či klasičtější styl v interiéru, chcete zvýraznit kouzlo a znásobit prožitek z Vaší zahrady a prostor kolem Vašeho domu? Představujeme Vám kolekci svítidel MASSIVE, ve které naleznete vhodné osvětlení do Vašeho domova. Nová elegantní svítidla evropské značky MASSIVE přináší nový vzhled, široké možnosti i skvělou kvalitu. Vybavte svůj domov kvalitními svítidly MASSIVE, kterým můžete důvěřovat. Svítidla splňují všechny bezpečnostní předpisy a standardy. Mnoho svítidel také obsahuje žárovky značky PHILIPS, které jsou známé svoji vysokou kvalitou a dlouhou životností.


Při výběru na Vás čeká široká řada dekorativních provedení pro domov a zahradu.

Sekce AQUA (koupelna):
Koupelnová svítidla zajišťující zřetelné a jasné světlo, které vytváří příjemnou a klidnou atmosféru. Tato svítidla jsou konstruována tak, aby byla ve vlhkém prostředí bezpečná a trvanlivá.

Sekce CUCINA (kuchyň):
Správné kuchyňské osvětlení MASSIVE zvyšuje funkčnost, vzhled a je velmi důležité pro Vaši bezpečnost při práci. Řada svítidel CUCINA obsahuje kvalitní materiály s povrchovou úpravou, které se snadno čistí.

Sekce KICO (děti):
Zde naleznete zábavná a hravá svítidla přizpůsobená všem dětským potřebám a které zútulní každý dětský pokojíček. Vybírat lze od stolních lampiček přes závěsná, stropní a bodová svítidla. Svítidla MASSIVE řady KICO splňují evropské bezpečnostní předpisy ve vztahu k dětem.

Sekce DESIGN:
Propracované moderní materiály s výraznými liniemi. Současný trend a styl nabízí řada DESIGN.

Sekce MULTI:
Hravými barvami a nekonečnou kreativitou disponují svítidla řady MULTI.

Sekce CHARM:
Elegantní smyslná svítidla, která vytvářejí romantické a intimní prostředí s nádechem atmosféry staré doby.

Sekce AUTHENTIC:
Designově propracovaná svítidla a osvětlení MASSIVE inspirovaná uměním z celého světa.


                            

Související články

Se svítidly LivingColors vytvoříte tisíce barev

Se svítidly LivingColors vytvoříte tisíce barev

Vývoj jde neustále dopředu a už není nutné mít stále stejnou barvu světla. Značka Philips Massive přišla s kolekcí bodových svítidel a lampiček LivingColors, které dokážou prostor osvětlit tisíce různými barvami.

LED svítidla Philips – záruka 5 let

LED svítidla Philips – záruka 5 let

LED osvětlení Philips patří v našem sortimentu k tomu nejlepšímu, co máme. Výrobce zaručuje dlouhou životnost, vysokou úsporu elektrické energie a silný světelný výkon.

Osvětlení značky PHILIPS pro celou Vaši domácnost.

Osvětlení značky PHILIPS pro celou Vaši domácnost.

Osvětlení Philips má v našem sortimentu opravdu velké zastoupení. Je to především díky tomu, že se světla Philips vyznačují precizním provedením a moderním designem. Zákazníci je proto velice často vyhledávají

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.