0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

HIT měsíce března – světelné zdroje

O světelných zdrojích

Michaela

Světelné zdroje jsou nedílnou součástí každého svítidla. Umíte je správně vybrat? Víte, jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Světelné zdroje jsou nedílnou součástí každého svítidla. Umíte je správně vybrat? Víte, jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Žárovky klasické, halogenové, úsporné, LED žárovky. Sortiment světelných zdrojů je neobyčejně široký a ne každý se vyzná v tom, která žárovka je pro něho výhodná. Liší se dobou životnosti, účinností i pořizovací cenou. Jak tedy správně vybrat?
 
Byli bychom potěšeni, kdyby vám při výběru světelných zdrojů pomohla naše poradna, kterou jsme nově otevřeli. Víte, kdy je výhodnější LED žárovka a kdy zářivka? Byli jste zvyklí na klasickou stowattovku a nevíte, čím ji nahradit? Jak silná žárovka je třeba? Kdy nejvíce uspoříte? To a ještě mnoho dalšího se v poradně můžete dozvědět. Jestli vám i po přečtení příslušné rady něco není jasné, můžete zkontaktovat přímo našeho pracovníka pomocí kontaktního formuláře umístěného ihned pod poradnou.
 
V rámci kategorie Hit měsíce března nabízíme zajímavé akční ceny světelných zdrojů. Další nápady či užitečné tipy můžete najít také na našem Facebooku. Jsme stále připraveni pomoci zákazníkům s pořízením těch nejvhodnějších světelných zdrojů pro vaše svítidla.


 

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Podobné články

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.